+420 731 126 095 riegertova@sdengineering.cz

NOVÁ KOULKA

Future living

Polyfunkční pětipodlažní villa v centru Prahy s čarokrásnými výhledy na Vltavu, televizní věž na Žižkově, Vyšehrad i na výškové budovy na Pankráci. „Smart home“ s vymoženostmi, které šetří čas a peníze. Originální novostavba snoubí promyšlené moderní technologie a jednoduchost s důrazem na detail.

Místo, odkud je všude blízko

Nová Koulka to je strategické místo pro vás. V centru velkoměsta a přitom v přírodě – vynikající volba lokality. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Pouhé dvě stanice tramvají a jste v obchodně-administrativním Centru Nový Smíchov na Andělu. Za 10 minut se procházkou dostanete na železniční stanici a stanici metra Smíchovské nádraží. Díky napojení na pražský okruh jste autem za chvíli kdekoli po Praze. Po ruce máte restaurace a kavárny, lékaře, školy, fitness centra i sportoviště. Stačí jen pár kroků.

Byty s výhledem

Vzdušné byty a ateliery plné slunce nabízejí výhledy na všechny strany. U každého je terasa nebo předzahrádka. Velkorysé řešení umožňuje využívat venkovní prostor k romantickému posezení u večeře nebo oddychu po práci.

VYBAVENÍ

Technologie v jednotlivých bytech

Inteligentní systém za vás ohlídá řízené větrání, díky kterému budete dýchat čerstvý vzduch bez prachu a alergenů. Tento systém je použit ve všech místnostech v každé bytové jednotce, navíc je zajištěno řízené odvětrání od jednotlivých digestoří. Celý objekt je vytápěn podlahovým vytápěním a chlazen stropním chlazením. Jako zdroj pasivního chlazení a topení jsou využity hlubinné vrty. Každý byt je vybaven tzv. inteligentním systémem elektroinstalace, který umožňuje sledovat okamžité spotřeby všech jednotlivých energií (spotřeba tepla, spotřeba teplé a studené vody, spotřeba chladu, spotřeba elektrické energie). Bytový dům je zařazen do kategorie B++, tj. svým zateplením, okenními trojskly, způsobem vytápění, rekuperací je zařazen do kategorie nízkoenergetický (viz PENB). Systém inteligentního domu obsahuje také řízení předokenních žaluzií, které jsou instalovány na všech oknech, dále systém řízení chlazení pomocí fancoilových jednotek, které distribuují vzduch přímo z hlubinných vrtů. Celý dům je napojen na meteostanici, Je také  možné zvolit operátory datových sítí UPC, T-Mobil, O2. Každá jednotka má certifikovaný systém EZS. Každý byt obsahuje rozvod audio včetně přípravy pro osazení audiosystému.

Úspora energií

Úsporu přináší masivní zateplení objektu ve spojení se systémem vytápění s řízeným větráním a rekuperací tepla, samonivelačními anhydritovými podlahami, strojními omítkami a dalším. Byty a ateliery jsou vytápěny podlahovým vytápěním a v koupelnách žebříkovými radiátory. Zdrojem tepla je čerpadlo země – voda připojené na akumulační nádrž. Každý byt je klimatizován a řízeně větrán jednotkami s rekuperací tepla. K zajištění vnitřní pohody slouží také venkovní žaluzie na oknech a chlazené stropy. Tento způsob vytápění, ve spojení s tepelnou izolací domu, je zárukou nízkých nákladů. Stropy jsou plošně chlazené. Řídící jednotku můžete obsluhovat na dálku.

Použité materiály

Do všech obytných místností v jednotlivých bytech jsou použity třívrstvé dřevěné podlahy nebo zátěžové vinylové podlahy, přičemž podlahová krytina splňuje mnohem přísnější kritéria kancelářských prostor. Veškeré okenní a dveřní výplně jsou provedeny z izolačních trojskel s nejvyšší tepelně izolační schopností a s hlukovým útlumem 41,5 dB, který je prokázán měřením. Veškeré okenní parapety a pracovní  desky kuchyňských linek jsou provedeny z umělého mramoru.

Rychlý kontakt